Дієтична добавка «Соберекс Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Соберекс Ультра» – унікальний рослинний препарат, розроблений провідними фахівцями аюрведичних практик. Добавка формує оптимальні дієтичнi умови для людини, що перебуває в короткочасній або тривалiй нездоровiй взаємодії з навколишнім середовищем. Для більш ефективної роботи препарату, до складу добавки включені лікарські рослини з підвищеною біоактивною дією. Серед них – екстракт індійського щитолиснику, концентрат з кореня витанiї, глибока витяжка з кореня індійського нарду, сік з в’юнка, екстракт з квіток дамаської троянди.

Артикул: 3899 Категорія: Теги: ,
Опис

Дієтична добавка «Соберекс Ультра» – аюрведичний комплекс мікрокомпонентів, розроблений для підтримки стабільного функціонування нервової системи. Зовсім не дарма ще в древніх трактатах говориться про те, що багато хвороб «йдуть від голови», зокрема – від незадовільного «налаштування» 1000-пелюсткової коронної чакри голови – сахасрари. В Аюрведі широкий спектр афектів і нервових розладів включає в себе первинні нервові збої – психічні розлади тамас і раджас, а також тривалі або короткочасні негативні емоції – гордість, жадібність, гнів, неспокій.

Дієтична добавка «Соберекс Ультра» – органічний препарат, який формує оптимальні дієтичнi умови для людини, що перебуває в короткочасній або тривалiй нездоровiй взаємодії з навколишнім середовищем. З цією метою фахівці Аюрведи включили до складу добавки найефективніші «заспокійливі» інгредієнти і добавки. Серед них – екстракт індійського щитолиснику, концентрат з кореня витанiї, глибока витяжка з кореня індійського нарду, сік з в’юнка, екстракт з квіток дамаської троянди, концентрат з кореневища аїру, витяжка з кори терминалiї арджуни.

Крім здорового органічного харчування, при короткочасних і тривалих розладах фахівці Аюрведи рекомендують дотримуватися стабільного режиму сну і неспання, не приймати на ніч надмірну кількість рідини, приймати розслаблюючі ванни, а також по можливості виключити з раціону тонізуючі напої, «обтяжуючу» їжу і лікарські препарати з збудливим ефектом. Такі прості заходи допоможуть подолати збої в роботі нервової системи.

Дієтична добавка «Соберекс Ультра» формує для організму оптимальне дієтичне середовище при наступних симптомах і ознаках:

• безсоння;

• депресія;

• депресивний епізод;

• безпричинна тривога;

• психоз, робочі стреси;

• афективний розлад настрою;

• розлад пристосувальних реакцій.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Соберекс Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *