Дієтична добавка «Реумакер Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Реумакер Ультра» – сучасний дієтичний комплекс, розроблений провідними фахівцями альтернативної індійської медицини Аюрведи. Препарат виготовляється на основі лікарських трав і рослин, без додавання хімічних компонентів. Добавка сприяє утворенню комфортного дієтичного середовища для організму, схильного до найбільш поширених захворювань суглобів. Серед них – ревматичний артрит, первинний артроз суглобів, запальна поліартропатія, попереково-крижовий радикуліт, остеохондроз хребта, «заморожене плече», подагра.

Артикул: 3894 Категорія: Теги: ,
Опис

Дієтична добавка «Реумакер Ультра» – ефективний дієтичний комплекс, розроблений провідними фахівцями альтернативної індійської медицини Аюрведи. Добавка призначена для людей, що зазнають проблеми в роботі суглобів – загальний дискомфорт стану суглобів, локальні набряки, часткову втрату рухливості суглобів, глухі і гострі суглобові болі.

Згідно древнім аюрведичним трактатам, захворювання опорно-рухового апарату поділяються на три види – ревматоїдний артрит (амавата), подагричний артрит (ватаракта) та остеоартроз (сандхiвата). Дієтична добавка «Реумакер Ультра» сприяє утворенню ідеального дієтичного середовища для організму, схильного до захворювань будь-якого з зазначених видів.

Ревматоїдний артрит (амавата) в Аюрведі характеризується як клінічний конституційний безлад в організмі, який провокує набряки, глухі і гострі болі в колінах, ліктях, плечах, ліктях, зап’ястях, тазостегнових суглобах. Патогенез артриту амавата є прямим наслідком поганого травлення, а в більш широкому розумінні – наслідком збоїв у роботі системи ШКТ.

Подагричний артрит (ватаракта) – це захворювання суглобів, які зароджуються в крові і кісткових суглобових тканинах. Ватаракта проявляє такі симптоми і ознаки, як глухі і гострі болі в суглобах в нічний час доби, набряки м’яких тканин суглобів, печіння в нижніх кінцівках. Як правило, подагричний артрит розвивається від пальців рук і ніг.

Остеоартроз (сандхiвата) – група суглобових недуг, патогенез яких спочатку відбувається в кісткових тканинах і кістковому мозку. Симптоми і ознаки сандхiвати – часткова скутість руху в колінах, стегнах, пальцях рук і ніг, а також часткова втрата функцій хребців у шийному і поперековому відділі хребта.

Дієтична добавка «Реумакер Ультра» – органічний препарат, який забезпечує стійке дієтичне середовище для організму, схильного до наступних захворювань: ревматичний артрит, первинний артроз суглобів, запальна поліартропатія, попереково-крижовий радикуліт, остеохондроз хребта, «заморожене плече», подагра.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Реумакер Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *