Дієтична добавка «Пюрiн Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Пюрiн Ультра» – інноваційний дієтичний продукт від індійських фахівців Аюрведи. Препарат розроблений для людей, організм яких не здатний самостійно протистояти зародженню і розвитку шкірних захворювань. Основу добавки становлять фруктовий екстракт момордики харантії, концентрат кореня індійського гемiдесмуса, витяжка з кореня пiкрорiзы, сік з листя індійської азадiрахти, а також витяжка з аїру болотного і барбарису. Добавка створює для організму стійке дієтичне середовище при екземі, псоріазі, дерматиті, алергічних інфекціях шкірного покриву.

Артикул: 3897 Категорія: Теги: ,
Опис

Дієтична добавка «Пюрiн Ультра» розроблена майстрами індійської медицини Аюрведи для підтримки здоров’я шкірного покриву людського організму. Шкіра людини постійно піддається як агресивному впливу зовнішнього середовища, так і ще більш небезпечному впливу – дiї хвороботворних мікроорганізмів. В Аюрведі небезпечні для крові паразитарні інвазії класифікуються як «рактаджа кримі» – «заражаючi кров невидимі організми». Вони провокують всілякі інфекції шкірного покриву, руйнують клітини шкіри, викликають свербіж у відкритих мiкроранках.

Дієтична добавка «Пюрiн Ультра» – ідеальний органічний засіб для організму, який потребує особливих дієтичних умов. Препарат виготовляється з рослинних екстрактів та витяжок, без додавання хімічно активних компонентів та генетично модифікованих організмів. Основу добавки становлять фруктовий екстракт момордики харантії, концентрат кореня індійського гемiдесмуса, витяжка з кореня пiкрорiзи, концентрований сік з листя індійської азадiрахти і китайського кореня, а також глибока витяжка з аїру болотного і барбарису.

Завдяки підвищеним біоактивним властивостям інгредієнтів, капсули «Пюрiн Ультра» гарантовано забезпечують стійке дієтичне середовище для організму, який відчуває всілякі захворювання і алергічні реакції шкірного покриву. В тому числі, препарат показаний до включення в раціон людей, організм яких не здатний самостійно протистояти патогенезу – зародженню і перманентному розвитку шкірних захворювань. Добавка забезпечує організму комфортне дієтичне середовище при:

• екземі, псоріазі;

• піодермії, кропив’янці;

• хронічному та алергічному дерматиті;

• грибкових та алергічних інфекціях шкіри;

• дерматомікозі шкіри обличчя, черепичному мікозі.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Пюрiн Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *