Дієтична добавка «Поiс Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Поiс Ультра» – інноваційний дієтичний препарат, розроблений провідними фахівцями Аюрведи для людей, що контролюють рівень глюкози в крові. Добавка виготовляється у відповідності з рекомендаціями аюрведичних трактатів з питань пом’якшення симптомів та ознак цукрового діабету, а також оптимізації рівня цукру в крові. Препарат створює для організму ідеальні дієтичнi умови при таких захворюваннях, як хронічний цистит, ожиріння тканин тіла, інсулінова залежність, інфекція сечовивідних шляхів, порушення вуглеводного і білкового обміну.

Артикул: 3900 Категорія: Теги: ,
Опис

Дієтична добавка «Поiс Ультра» – інноваційний дієтичний препарат, розроблений кращими фахівцями Аюрведи для людей, які контролюють рівень глюкози в крові. За аюрведичними принципами, цукровий діабет описується як «недуга мадхумеха», яка виникає внаслідок порушення метаболізму і збою в процесах трансформації тканин організму. Інгредієнти дієтичної добавки збалансовані таким чином, щоб створювати для організму найбільш комфортні дієтичнi умови при ожирінні тканин і порушеннi обмінних процесів.

Дієтична добавка «Поiс Ультра» виготовляється в повній відповідності з рекомендаціями аюрведичних практик по відношенню до людей з цукровим діабетом. Цей унікальний природний препарат – повністю органічний засіб, для виробництва якого використовуються тільки рослинні компоненти. Серед них – екстракт з соку листя джімнеми сильвестра, глибока витяжка з соку сланких якiрцiв, концентрат з насіння пажитника, екстракт з кори бобового дерева птерокарпуса (падука), витяжка муміє, а також фруктовий екстракт з момордики харантії.

У аюрведичних трактатах симптоми цукрового діабету описуються як «медова солодкість виділень, надмірний апетит (ненажерливість), хронічна втома, безсоння, притуплення смакових рецепторів і окоченелость тіла». Завдяки збалансованому складу біоактивних речовин, дієтична добавка «Поiс Ультра» сприяє пом’якшенню і подальшому уникненню зазначених ознак, симптомів і хворобливих проявів.

Дієтична добавка «Поiс Ультра» створює для організму оптимальні дієтичнi умови при таких захворюваннях, як:

• хронічний цистит;

• ожиріння тканин тіла;

• інсулінова залежність;

• інфекція сечовивідних шляхів;

• порушення обміну ліпопротеїдів;

• порушення вуглеводного і білкового обміну.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Поiс Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *