Дієтична добавка «Мiдона Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Мiдона Ультра» – біоактивний природний комплекс, розроблений згідно рекомендаціям аюрведичних трактатів для людей, контролюючих масу тіла. Препарат виготовляється на основі 10 біоактивних компонентів, серед яких – екстракт гіркої камеді мірри, витяжка з соку чайної камелії, концентрат імбирного кореня, а також фруктові екстракти фiллантусу і термiналії чебули (харiтакi). Завдяки збалансованому складу біоактивних інгредієнтів, добавка сприяє підтримці «травного вогню», регулює апетит, а також допомагає оптимізувати частоту живлення і обсяг прийнятої їжі.

Артикул: 3903 Категорія: Тег:
Опис

Дієтична добавка «Мiдона Ультра» – біоактивний природний комплекс, розроблений згідно рекомендаціям аюрведичних трактатів для людей, які контролюють масу тіла. Згідно з принципами Аюрведи, тіло людини володіє унікальною енергією, здатною перетворювати частинки їжі, води і повітря на складові елементи, з яких формуються здорові тканини організму. У здоровому організмі цей процес проходить при активному сприянні так званого травного вогню. В організмі з порушеними функціями органів шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи деяка частина їжі перетворюється не в здорові, а в закупорені жирові тканини. Це призводить до накопичення жиру в області грудей, сідниць і черевного відділу.

Дієтична добавка «Мiдона Ультра» – унікальний природний препарат, який виготовляється з спеціально підібраних органічних інгредієнтів, що впливають на якість травного вогню. Кожна з капсул препарату містить більше 10 біоактивних компонентів, що регулюють процеси травлення. Серед них – екстракт гіркої камеді мірри, витяжка з соку чайної камелії, концентрат імбирного кореня, а також фруктові екстракти фiллантусу і термiналії чебули (харiтакi). Завдяки збалансованому органічному складу, добавка сприяє підтримці травного вогню, а також допомагає оптимізувати частоту живлення і обсяг прийнятої їжі.

Дієтична добавка «Мiдона Ультра» створює оптимальні дієтичнi умови для організму, який відчуває порушення білкових і вуглеводних обмінних процесів, гіпотиреоз, порушення жирового обміну – дисліпідемію, ожиріння тканин, збій в обміні ліпопротеїдів. Для посилення ефективності дії препарату, фахівці аюрведичних практик рекомендують виключити з раціону продукти з підвищеним вмістом цукру, м’ясо і м’ясні вироби, тваринні трансжири і насичені жири (маргарин, вершкове масло, майонез). Крім того, розпорядок здорового харчування передбачає достатнє споживання води, систематичне очищення язика і порожнини рота, масаж тіла.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Мiдона Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *