Дієтична добавка «Фавордiл Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Фавордiл Ультра» – інноваційний аюрведичний комплекс, розроблений для підтримки роботи серцево-судинної системи людини. Це мультикомпонентный препарат, основу якого складають екстракт з листя алое віра, витяжка з кори термiналії арджуни, концентрат із соку золотистого андрографису, екстракт з часникових коренів, витяжка з перцю, екстракт камеді гіркої мірри і центелли, желатиновий композит. Добавка створює оптимальні дієтичнi умови для організму при таких захворюваннях, як гіпертонія, стенокардія, інфаркт міокарда, дисліпідемія.

Артикул: 3902 Категорія: Теги: ,
Опис

Дієтична добавка «Фавордiл Ультра» – високоефективний аюрведичний препарат, який підтримує функціональний стан серцево-судинної системи. Атеросклероз судин, ішемічна хвороба серця, інфаркти та тромбози давно визнані найбільш поширеними і небезпечними захворюваннями на планеті. В Аюрведі хвороби серця (хридрога) і атеросклероз судин (капха) пояснюються нездоровим способом життя і живлення. Тому дія добавки спочатку спрямована на створення оптимальних для організму дієтичних умов.

Дієтична добавка «Фавордiл Ультра» – багатокомпонентний профілактичний засіб, для виробництва якого застосовуються тільки органічні інгредієнти. Кожна капсула препарату – це збалансований комплекс екстрактів та витяжок з лікарських рослин, трав, квіток і кореневищ. Серед них – екстракт з листя алое віра, витяжка з кори термiналії арджуни, концентрат із соку золотистого андрографису, екстракт з часникових коренів, витяжка з перцю, екстракт камеді гіркої мірри і центелли, желатиновий композит.

Найдавніші трактати Аюрведи описують захворювання серцево-судинної системи як глибоко патологічний стан тканин і м’язів серця, кровоносних артерій і мікросудин, кров’яних тілець і біохімічного складу крові у цілому. Виникнення і розвиток серцево-судинної патології пояснюються головними і другорядними факторами і причинами. Серед них – надмірне вживання жирних м’ясних і молочних продуктів, алкоголь, тютюнопаління, сидячий спосіб життя, тривалі стреси, надмірний сон.

Дієтична добавка «Фавордiл Ультра» забезпечує для організму оптимальне дієтичне середовище при:

• гіпертонії;

• стенокардії;

• альбумінурії;

• дисліпідемії;

• гіпертонічній хворобі серця;

• захворюванні коронарної артерії;

• інфаркті міокарда з гіпертензією;

• гіпертонічній хворобі серця, ангіні пекторис.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Фавордiл Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *