Дієтична добавка «Есiнорм Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра» – унікальний природний препарат, який розроблений провідними фахівцями в області легендарної староіндійської практики Аюрведи. Добавка створює ідеальні дієтичнi умови для організму людей, які страждають від найбільш поширених хвороб XXI століття – печії, гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. Препарат допомагає збалансувати і оптимізувати процеси травлення, розрегульовані внаслідок надмірного вживання кислої, гарячої, жирної і гострої їжі, алкоголю, забруднених і ненатуральних продуктів харчування.

Артикул: 3893 Категорія: Тег:
Опис

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра» – унікальний природний препарат, розроблений з урахуванням рекомендацій легендарної староіндійської практики Аюрведи. При регулярному прийомі, добавка стимулює роботу органів шлунково-кишкового тракту, оптимізує функціонування шлунка і дванадцятипалої кишки, а також створює ідеальні умови для нормалізації рівня кислотності шлунка. Це ідеальна харчова добавка для раціону людей з діагнозом амлапiтта – підвищеної кислотності шлунка, що супроводжується печією і болем в області живота і грудної клітки.

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра» – повністю органічний продукт, який виготовляється на основі лікарських рослин, без додавання до складу хімічних консервантів та генетично модифікованих мікроорганізмів. Кожна капсула препарату включає в себе більше 10 цілющих біоактивних інгредієнтів, серед яких – екстракт з кореня солодки, глибока витяжка з кореня спаржі, концентрат з кореня вiтанії, концентрований сік з листя вiтексу і папайї, а також екстракт фруктів фiллантуса, термiналії чебули (харiтакi) і белерики (бхiбiтакi).

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра» – ефективний сучасний препарат, який допоможе збалансувати травні процеси, розрегульованi внаслідок надмірного вживання кислої, гарячої, жирної і гострої їжі, алкоголю, забруднених і ненатуральних продуктів харчування. Крім того, добавка допоможе оптимізувати роботу органів ШКТ людей, які відчувають болі в шлунку внаслідок перебування в тривалих стресових ситуаціях, а також в умовах підвищених фізичних і розумових навантажень.

Дієтична добавка «Есiнорм Ультра» створює оптимальні дієтичнi умови для організму при таких хворобах, як:

• печія;

• езофагіт;

• диспепсія;

• дуоденіт і гастрит;

• виразкова хвороба шлунка;

• виразка дванадцятипалої кишки.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Есiнорм Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *