Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра»

400,00 грн

АММА, 30 шт

Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра» – унікальний комплекс природних речовин, розроблений для оптимізації роботи імунної системи людини. Комплекс включає в себе більше 15 біоактивних інгредієнтів тривалої дії. Серед них – екстракт з кореня часнику, глибока витяжка з соку алое вера, подрібнений корінь спаржі, концентрат муміє, екстракт з листя індійської азадiрахти, сік чайної камелії, витяжка з кореня солодки. При періодичному вживанні, добавка сприяє сталому функціонуванню імунної системи, що є запорукою синхронної роботи всіх систем організму.

Артикул: 3891 Категорія: Тег:
Опис

Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра» – унікальний комплекс біоактивних речовин, розроблений для оптимізації роботи імунної системи людини. Завдяки збалансованому багатокомпонентному складу, дієтична добавка надає на організм людини потужну імуномодулюючу, відновлюючу, захисну і загальнозміцнюючу дію. Причому, екстракти і витяжки з лікарських трав і рослин, які становлять основу добавки, впливають на організм на мiкроклiтинному рівні. Цей фактор обумовлює підвищену ефективність дії препарату.

Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра» – 100% натуральний природний продукт, для виготовлення якого відбираються лікарські трави і рослини тривалої цілющої дії. Добавка включає в себе більше 15 інгредієнтів, серед яких – екстракт з кореня часнику, глибока витяжка з соку алое вера, подрібнений корінь спаржі, концентрат муміє, екстракт з листя індійської азадiрахти, сік чайної камелії, а також витяжка з кореня солодки та берхавії.

Харчова формула препарату розроблена таким чином, що компоненти добавки надають на організм подвійну дію. З одного боку, інгредієнти виявляють яскраво виражений лікувальний ефект. З іншого боку, екстракти із соку лікарських рослин сприяють синхронізації роботи всіх систем організму, що попереджає виникнення і розвиток «хвороб XXI століття» – хронічних вірусних інфекцій, серцево-судинних захворювань, передчасного старіння клітин організму, хронічних депресій.

Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра» – сучасний ефективний препарат, який формує ідеальні дієтичнi умови для зміцнення та відновлення імунної системи. У свою чергу, стійка робота імунної системи є запорукою здорового функціонування всіх систем людського організму. При грамотному використанні, препарат:

• допомагає організму в боротьбі з патогенами;

• підвищує рівень стресостійкості організму;

• сприяє поліпшенню метаболічних процесів;

• стимулює травні функції органів ШКТ;

• сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи;

• допомагає попередити розвиток депресії і хронічної втоми;

• сприяє захисту клітин організму від дії вільних радикалів.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дієтична добавка «Амiрiпаш Ультра»”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *