Дезодоруючий тонік для жінок

215,00 грн

NanoSvit, 50 мл

Представляємо Вам інноваційний органічний жіночий дезодорант від торгової марки «NanoSvit», який стане для Вас незамінним помічником в питаннях видалення неприємного запаху із зони пахв, та подарує Вам комфорт на цілий день. Цей дезодорант чудово забезпечить відчуття захищеності і комфорту, оскільки впливає безпосередньо на причину неприємного запаху і нормалізує природну мікрофлору, а не просто приховує неприємний запах за шлейфом ароматизаторів,  завдяки органічному сріблу в своєму складі, Цей органічний продукт не містить в собі неорганічних речовин, домішок та інших хімічних допоміжних речовин.

Артикул: 0271 Категорія: Теги: ,
Опис

Для кожної жінки питання комфорту і відчуття захищеності є надзвичайно важливими факторами, які дозволяють жінці відчувати себе впевненіше. Запах поту, а також плями на одязі в пахвовій області можуть стати причиною значного дискомфорту. Для того, щоб жінки відчували себе, ми пропонуємо Вам чудовий органічний жіночий дезодорант від торгової марки «NanoSvit», яка спеціалізується на виготовленні інноваційних косметичних і гігієнічних засобів та товарів для дому на основі новітніх сучасних розробок.

Цей чудовий жіночий дезодорант складається з цитрату срібла, цитрату цинку і цитрату міді, а також води і лимонної кислоти. Важливо зауважити, що цитрат представляє собою органічне з’єднання мікроелементів (біометалів) з природною лимонною кислотою, які визнані світовим співтовариством і рекомендовані Інститутом мікроелементів ЮНЕСКО. Завдяки присутності цитратів, дезодорант не містить в своєму складі неорганічних речовин і домішок, різноманітних нітратів, сульфатів і хлоридів, а також парабенів, загусників, алергенів, барвників, ароматизаторів та іншої допоміжної хімії. Срібло володіє природними бактерицидними і антисептичними властивостями, завдяки чому ліквідує причину неприємного запаху в пахвовій зоні, а не просто маскує його. Цитрат цинку, який також присутній в складі дезодоранту, регулює гормональний баланс і вироблення речовин всередині шкіри, а також підсушує окремі запальні елементи, нормалізує процес кератинізації, попереджає гіперкератоз і утворення комедонів.

Додаткова інформація
Торгівельна марка

Страна производитель

Вес/Масса

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Показувати відгуки всіма мовами (1)

Будьте першим, хто залишив відгук “Дезодоруючий тонік для жінок”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *