Показано 6 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Дезодоруючий тонік для чоловіків
Закрити

Дезодоруючий тонік для чоловіків

NanoSvit, 50 мл

215,00 грн

Натуральний органічний чоловічий дезодорант O'DEO MEN без запаху від української торгової марки «NanoSvit» – це інноваційний засіб для захисту від неприємного запаху в пахвовій області. Засіб зроблено на основі новітніх нанотехнологій за допомогою органічного срібла, або цитрату срібла. Такі надзвичайні інгредієнти, а також цитрат міді і цитрату цинку, забезпечує чудовий захист, ліквідуючи саме причину неприємного запаху і нормалізує мікрофлору, а не просто маскуючи запах. Дезодорант не містить в своєму складі шкідливих речовин і неорганічні сполуки, завдяки чому є абсолютно безпечним у використанні.

Дезодоруючий тонік для жінок
Закрити

Дезодоруючий тонік для жінок

NanoSvit, 50 мл

Оцінено в 5.00 з 5
215,00 грн

Представляємо Вам інноваційний органічний жіночий дезодорант від торгової марки «NanoSvit», який стане для Вас незамінним помічником в питаннях видалення неприємного запаху із зони пахв, та подарує Вам комфорт на цілий день. Цей дезодорант чудово забезпечить відчуття захищеності і комфорту, оскільки впливає безпосередньо на причину неприємного запаху і нормалізує природну мікрофлору, а не просто приховує неприємний запах за шлейфом ароматизаторів,  завдяки органічному сріблу в своєму складі, Цей органічний продукт не містить в собі неорганічних речовин, домішок та інших хімічних допоміжних речовин.

Кристал Алое
Закрити

Кристал Алое

Кристал, 100 г

335,00 грн

Ми з радістю пропонуємо Вам купити дезодорант DeoNat Кристал з соком алое (100 г), який має гірничо-вулканічне походження і є чудовим природним засобом для захисту від неприємного запаху в пахвовій зоні. До складу засобу входять тільки амонійний галун і сік алое вера. Амонійні галуни відрізняються природними антибактеріальними властивостями, завдяки чому знищують початкову причину виникнення неприємного запаху і забезпечують тривалий захист і відчуття свіжості протягом всього дня. Сік алое, в свою чергу, має протизапальну і бактерицидну дію, тому легко справляється з почервоніння і роздратуванням шкірного покриву.

Кристал Чистий
Закрити

Кристал Чистий

Кристал, 100 г

Оцінено в 1.00 з 5
335,00 грн

Ми з радістю пропонуємо Вам купити дезодорант DeoNat Кристал Чистий (100г), який є натуральним засобом гірничо-вулканічного походження, та володіє природними антибактеріальними властивостями, завдяки чому ліквідує бактерії і усуває причину неприємного запаху в пахвовій області. Не залишаючи слідів на одязі і запаху, дезодорант забезпечує чудовий захист і відчуття приємної свіжості протягом усього дня, а один кристал вагою в 120 грам можна щодня використовувати протягом двох чи навіть двох з половиною років. Спробуйте цей чудовий засіб, і ви відчуєте справжній захист природи.

Проданий
"Резалт Фунги Стоп" дезодоруючий тонік для ніг
Закрити

“Резалт Фунги Стоп” дезодоруючий тонік для ніг

NanoSvit, 50 мл

180,00 грн

Чудовий натуральний дезодорант для ніг Result Fungi Stop від української торгової марки «NanоSvit» є інноваційним засобом для нейтралізації неприємного запаху ніг. Основною діючою речовиною дезодоранту виступає цитрат срібла, який має повністю органічну формулу, повністю позбавлений від небезпечних неорганічних домішок і є новітньою розробкою в використанні срібла. Завдяки такому компоненту, дезодорант має цілющу силу срібла і наділяє його бактерицидними і антисептичними властивостями. Саме тому дезодорант чудово очищає ноги від бактерій, усуває грибок і неприємний запах, а також сприяє загоєнню ран.

Проданий
Кристал Алое
Закрити

Кристал Алое

Кристал, 60 г

245,00 грн

Мы с радостью предлагаем Вам купить дезодорант DeoNat Кристалл с соком алоэ (100 г) , который имеет горно-вулканического происхождение и является превосходным природным средством для защиты от неопрятного запаха в подмышечной зоне. В состав средства входят только аммонийные квасцы и сок алое вера. Аммонийные квасцы отличаются природными антибактериальными свойствами, благодаря чему уничтожает изначальную причину возникновения неприятного запаха и обеспечивает продолжительную защиту и ощущение свежести на протяжении всего дня. Сок алоэ, в свою очередь, оказывает противовоспалительное и бактерицидное воздействие, поэтому легко справляется с покраснениями и раздражением кожного покрова.