Відображається 1-36 з 86 результатів

Фільтри
Показати 24 36 48
Екологічний пральний порошок "Universal"
Закрити

Екологічний пральний порошок “Universal”

DeLaMark, 1 кг

165,00 грн

Магазин «зеленої» продукції «Еко-Лавка» представляє інноваційний миючий засіб – пральний порошок «Універсальний» торгової марки «DeLaMark». Компанія здобула популярність тим, що випускає чистячі, миючі та пральні засоби, абсолютно безпечні для навколишнього середовища і здоров’я людини.

Продукт містить: карбонат натрію, сіль поварена харчова, кисневий відбілювач, рослинне мило, комплексоутворювач, алкiлполiглюкозиди, етоксильований спирт, силікат натрію, гидрогенкарбонат натрію, кислота лимонна, активатор кисневого відбілювання, глюконат натрію, цитрат натрію, полікарбоксілат, парфумерна композиція.

Гель для прання дитячого одягу
Закрити

Гель для прання дитячого одягу

DeLaMark, 1.2 л

129,00 грн

Гель для прання Royal Powder Baby – бесфосфатний концентрований засіб для прання дитячого одягу, білизни, простирадл і пелюшок. Препарат виготовляється на основі органічних компонентів, з додаванням натуральних миючих речовин і парфумерних композицій. Гель абсолютно нешкідливий для шкіри дитини.

Гель виготовляється на основі демінералізованої води (до 70%), калійного мила (до 30%) і дистильованого гліцерину (до 3–5%). Препарат ефективно відпирає дитячі речі з усіх типів тканин – льону, бавовни, синтетичних і змішаних тканин. Гель підходить для автоматичного та ручного прання.

Екологічний пральний порошок "Baby"
Закрити

Екологічний пральний порошок “Baby”

DeLaMark, 1 кг

165,00 грн

Купити в «Еко-Лавці» пральний порошок «DeLaMark Baby» – це придбати екологічний засіб з підвищеними миючими властивостями. Продукт розроблений для ефективного і безпечного прання дитячих речей з різних видів тканин. Порошок швидко відпирає одяг, простирадла і пелюшки із змішаних, синтетичних, штучних та бавовняних тканин. Для ефективного прання одного комплекту білизни потрібно всього 30–40 г засобу. Це дозволяє заощадити гроші на купівлi традиційних дитячих порошків без втрати якості прання.

Продукт містить: карбонат натрію, сіль поварена харчова, кисневий відбілювач, рослинне мило, комплексоутворювач, алкiлполiглюкозиди, етоксильований спирт, силікат натрію, гидрогенкарбонат натрію, кислота лимонна, активатор кисневого відбілювання, глюконат натрію, цитрат натрію, полікарбоксілат, парфумерна миюча композиція.

Гель для прання
Закрити

Гель для прання

Dela Mark, 1.2 л

129,00 грн

Гель для прання Royal Powder Color – універсальний миючий засіб для делікатного прання кольорових речей. Препарат виготовляється на основі демінералізованої води і рослинного калійного мила, з додаванням натуральних органічних компонентів. При пранні гель зберігає насиченість кольору речей і не впливає на структуру тканин.

Гель містить калійне мило, неіоногенні поверхнево-активні речовини, оптичний відбілювач і парфумерну композицію. Міграції барвників з тканини запобігають спеціальні інгібітори. Гель активний в температурному діапазоні нагріву води 30–95 °C. Засіб підходить для ручного і автоматичного прання.

Гліцеринове мило для прання - дитяче
Закрити

Гліцеринове мило для прання – дитяче

DeLaMark, 110 г

59,00 грн

Мережа магазинів «Еко-Лавка» і ТМ «DeLaMark» представляють новинку – дитяче гліцеринове мило для прання «DeLaMark». Гліцерин давно визнаний косметологами як супутнiй цілющий засіб, благотворно впливаючий на шкіру та органи дихання людини. До того ж, встановлено, що гліцерин – натуральний біоактивний продукт для швидкого відпирання плям бруду, поту, крові, технічних масел.

Продукт містить: гліцерин, підготовлена вода, стеарат натрію, пропіленгліколь, лаурати натрію, сорбіт, лаурилсульфат натрію, стеаринова кислота, лауринова кислота, пентетат пентанатрiю, етидронат тетранатрiю.

Гліцеринове мило для прання відбілююче
Закрити

Гліцеринове мило для прання відбілююче

DeLaMark, 110 г

59,00 грн

Гліцеринове мило для прання з відбілюючим ефектом ТМ «DeLaMark» – один з самих незвичайних і дієвих засобів у «зеленому» асортименті «Еко-Лавки». Для ефективного прання та відбілювання, технологи підібрали унікальну формулу продукту. Склад мила гармонійно об'єднав в собі компоненти гліцерину, пропіленгліколю та оптичного відбілювача. Згадані речовини працюють на «глибокому» рівні тканинних волокон. Тому навіть саме стійке забруднення приречене на програш і видалення!

Продукт містить: гліцерин, підготовлена вода, стеарат натрію, пропіленгліколь, лаурати натрію, сорбіт, лаурилсульфат натрію, дистирильне похідне біфенілу, стеаринова кислота, лауринова кислота, пентетат пентанатрiю, етидронат тетранатрiю, оптичний відбілювач.

Екологічний посилювач прання кисневий відбілювач
Закрити

Екологічний посилювач прання кисневий відбілювач

DeLaMark, 1 кг

155,00 грн

Кисневий відбілювач «DeLaMark» – інноваційний відновлюючий препарат від магазину «Еко-Лавка» та провідного виробника миючих еко-засобів – ТМ «DeLaMark». Відбілювач являє собою високоефективний підсилювач прання, розроблений на основі двох еко-компонентів – перекису водню і харчової соди. Завдяки підвищеній концентрації відбілюючих фракцій, продукт ініціює під час прання вироблення атомарного кисню. Цей компонент м’яко відбілює волокна тканин і активно знебарвлює плями бруду, поту, крові, залишків напоїв та їжі.

Продукт містить: кисневий відбілювач (60%), натрієва сіль лимонної кислоти (20%), аніонні ПАРи (не менше 5%).

Засіб для миття дитячого посуду з іонами срібла, без запаху
Закрити

Засіб для миття дитячого посуду з іонами срібла, без запаху

Dela Mark, 500 мл

89,00 грн

Мережа магазинів «Еко-Лавка» із задоволенням пропонує Вам придбати відмінний натуральний засіб для миття посуду з іонами срібла. Даний інноваційний засіб дуже ефективний завдяки тому, що в його складі є іони срібла, але в нетоксичній та добре розчинній органічній формі – у вигляді солі срібла з лимонною кислотою. Також завдяки своєму натуральному складу, даний засіб для миття посуду відмінно і дбайливо доглядає за шкірою рук і не містить запаху, що в свою чергу точно не зашкодить Вашому здоров’ю і вашому малюку.

Засіб для миття підлоги вручну у вигляді розчину Н6
Закрити

Засіб для миття підлоги вручну у вигляді розчину Н6

CHRISAL, 100 мл

143,00 грн

Підлога є найбільш забрудненою частиною будь-якого приміщення. Засоби, що застосовуються для миття підлог, повинні не тільки ефективно виконувати глибоку чистку і знезаражувати поверхню, але і бути безпечними для здоров’я без агресивних компонентів в складі.

Склад: очищена вода, жирноспиртовий алкоксілатний фосфорнокислий складний ефір, бітоксіетоксільний етанол, ізопропанол, натрієву сіль, гліколева кислота, непатогенні пробіотичні культури.

Засіб для миття підлоги з ароматом лимону
Закрити

Засіб для миття підлоги з ароматом лимону

Dela Mark, 1 л

129,00 грн

Засіб для підлоги зі свіжим і ненав’язливим ароматом цитруса – прекрасний варіант для всіх, хто цінує чистоту і затишок в домі. Гіпоалергенний і економічний, продукт відмінно справляється з будь-якими забрудненнями, залишаючи після себе приємний запах. Засіб “De la Mark” легко використовується: достатньо лише трохи розвести його з водою і протерти ним підлогу. Блиск і чистота гарантовані!

Засіб для миття посуду Алое Вера з іонами срібла
Закрити

Засіб для миття посуду Алое Вера з іонами срібла

Dela Mark, 500 мл

89,00 грн

Наш магазин «Еко-Лавка» з радістю рекомендує Вам чудовий засіб для миття посуду Алое Вера з іонами срібла. Інноваційна формула цього засобу поєднує в собі останні досягнення науки і технологій, адже головним дієвим елементом в ньому є цитрат срібла – органічна сіль срібла з лимонною кислотою, яка відрізняється відсутністю токсичності і добре розчинна. Навіть мала кількість засобу чудово справляється з жиром навіть у холодній воді і дбайливо знезаражує посуд, адже антисептичні властивості срібла відомі ще з давніх часів.

Засіб для прання рідкий "Універсальній"
Закрити

Засіб для прання рідкий “Універсальній”

Dela Mark, 1.2 л

129,00 грн

Бесфосфатный гель для стирки Royal Powder Universal – универсальное жидкое средство, заменяющее стиральный порошок. Эффективно отстирывает загрязнения различной природы. Оставляет слегка ощутимый натуральный аромат свежести. Подходит для машинной стирки на коротких программах и для ручной стирки.

Засіб нейтральний для фінальної обробки поверхонь Н14
Закрити

Засіб нейтральний для фінальної обробки поверхонь Н14

CHRISAL, 60 мл

70,00 грн

Нейтральний поліроль європейської торгової марки «Chrisal» допоможе вам ефектно завершити процес збирання, і надати гладкою меблів, дзеркал, виробів зі скла сяючу сліпучу чистоту.

Склад: очищена вода, полімери, природний віск, лимонний ароматизатор.

Мийний засіб для ванної
Закрити

Мийний засіб для ванної

I-Еco, 500 мл

117,00 грн

Экологически чистые средства для уборки дома приобретают все большую популярность. Они безопасны для здоровье, не портят кожу рук, не загрязняют воздух в доме и окружающую среду. Этот чистящее средство для уборки ванной комнаты от ТМ I-Eco – выбор хозяев, которые заботятся о своем жилье и о природе в целом.

Состав: подготовленная вода, 5-15% неорганические кислоты, <5% неионные ПАВ, ароматизатор, вспомогательные добавки.

Мийний засіб для інтер’єру у вигляді розчину Н9
Закрити

Мийний засіб для інтер’єру у вигляді розчину Н9

CHRISAL, 100 мл

153,00 грн

Розчин-концентрат для інтер’єру «Н9» – засіб, який допоможе швидко і ефективно позбутися від пилу і забруднень на дерев’яних, шкіряних меблів, а також предметів декору приміщення.

Склад: очищена вода, жирноспиртовой алкоксілатний фосфорнокислий складний ефір,, 2- (2-бутокси) етоксіетанол, субтілісон, гліколева кислота, ізопропіловий спирт, 2-метил-4-ізотіазол-3ОН, Хл 10020, гідроксид калію, непатогенні пробіотичні культури.

Мийний засіб для кухні
Закрити

Мийний засіб для кухні

I-Еco, 500 мл

95,00 грн

Большинство современных моющих средств хорошо удаляют грязь, но содержат в своем составе вредные вещества. Моющее средство для кухни от ТМ I-Eco создано для хозяек, которые не хотят выбирать между чистотой и безопасностью. Оно может справиться с различными типами загрязнений и при этом не вредит окружающей среде.

Состав: подготовленная вода, <5% анионные ПАВ, <5% неионогенные ПАВ, <5% ЭДТА, консервант, ароматизатор.

Мийний засіб для миття санвузлів у вигляді розчину Н7
Закрити

Мийний засіб для миття санвузлів у вигляді розчину Н7

CHRISAL, 100 мл

148,00 грн

У приміщеннях з підвищеною вологістю завжди присутній ризик появи цвілі, яка, порушуючи естетичний вигляд кімнати, несе в собі шкоду для здоров’я людей.

Склад: очищена вода, 2-метил-2Н-ізотіазол-3-он, кокамід діетаноламіну, ізопропанол, лаурилсульфат натрію, ароматизатор, пігмент, непатогенні пробіотичні культури.

Мийний засіб для посуди
Закрити

Мийний засіб для посуди

I-Еco, 500 мл

77,00 грн

Качество моющего средства для посуды не менее важное, чем качество продуктов питания. Оно должно не только удалять грязь, но и быть безопасным для здоровья и окружающей среды. Обратите внимание на экологически чистое средство для мытья посуды марки I-Eco. Оно имеет ряд преимуществ, которые оценит каждая хозяйка.

Состав: подготовленная вода, ˂5-15% анионных тензидов, ˂5% амфотерных тензидов, ˂5% неиногенних тензидов, ˂5% катионных тензидов, хлорид натрия, глицерин, ЭДТА, сода, консервант, ароматизатор, экстракт лимона, краситель.

Мийний засіб для скла
Закрити

Мийний засіб для скла

I-Еco, 500 мл

79,00 грн

Отмыть стеклянные поверхности так, чтобы не было никаких разводов – сложная задача для хозяек. С новинкой марки I-Eco мытье окон и зеркал превращается в развлечение. Благодаря сбалансированной формуле средство прекрасно удаляет загрязнения и придает поверхностям сияющий вид.

Состав: подготовленная вода, 5-15% изопропанол, ˂5% анионные ПАВ, ˂5% нитрилтриуксусная кислота, гидроксид натрия, консервант, ароматизатор.

Мийний засіб для унітазу
Закрити

Мийний засіб для унітазу

I-Еco, 500 мл

79,00 грн

Ищете действительно эффективное средство для уборки унитаза? Вот оно – новинка марки I-Eсо для уборки туалета. Благодаря безопасному составу оно не имеет вредных испарений и не загрязняет окружающую среду.

Состав: подготовленная вода, 5-15% органические кислоты, ˂5% анионные ПАВ, органический растворитель, загуститель, ароматизатор, цитрат серебра, краситель.

Миючий та очищуючий засіб для посуду Н12
Закрити

Миючий та очищуючий засіб для посуду Н12

CHRISAL, 100 мл

87,00 грн

Щоб забезпечити безкомпромісну чистоту і гігієну в процесі приготування і прийому їжі, вибір засобу для миття посуду повинен бути максимально відповідальним.

Склад: очищена вода, аніогенние ПАР 5-15%, стеарет-20, метакрилата сополімер, пробіотичні культури.

Паперові рушники, двошаровий
Закрити

Паперові рушники, двошаровий

DeLaMark, 2 рул/уп

49,00 грн

Паперові рушники – незамінний помічник сучасних господинь, який забезпечує максимальну гігієнічність в процесі приготування їжі.

Склад: макулатура

Туалетний папір, двошаровий
Закрити

Туалетний папір, двошаровий

DeLaMark, 6 рул/уп

69,00 грн

Туалетний папір компанії «DeLaMark» – вибір людей, яким небайдуже власне здоров’я і доля нашої планети.

Склад: макулатура

 

Універ.засіб д/миття Ванної кімнати з ароматом вишні
Закрити

Універ.засіб д/миття Ванної кімнати з ароматом вишні

Dela Mark, 500 мл

105,00 грн

Миючий засіб “De La Mark” ідеально підходить для ванної кімнати і сантехніки. Деколи іржу і вапняний наліт прибрати непросто, але це засіб відмінно справляється з поставленим завданням. У ньому немає шкідливих компонентів, а для досягнення бажаного результату досить просто взяти трохи рідини і акуратно протерти поверхню. Гіпоалергенне, з приємним ароматом вишні, воно подарує відчуття свіжості на весь день.

 

 

Універсальний миючий засіб у вигляді розчину Н1
Закрити

Універсальний миючий засіб у вигляді розчину Н1

CHRISAL, 100 мл

130,00 грн

Універсальний миючий засіб «Н1» бельгійської торгової марки «Chrisal» стане вашим незамінним помічником на кухні, дозволяючи ефективно усувати органічні жирові забруднення з вологостійких поверхонь.

Склад: очищена вода, 2 (2-бутокси) етоксіетанол, с13-Оксоалкоголь, 9ЕО, четвертинні кокоалкілмехіламін, етоксілати метилхлорид, двонатрієва метасиликат, глюконат натрію.

Чистильний засіб господарського призначення Н15
Закрити

Чистильний засіб господарського призначення Н15

CHRISAL, 15 мл

49,00 грн

Концентрований миючий засіб «Н15» бельгійської торгової марки «Chrisal» призначений для максимально повної мікробіологічної обробки і знежирення будь-яких вологостійких поверхонь зі скла, пластику, шкіри, дерева, металу, текстилю.

Склад: очищена вода, жирноспиртовой алкоксилатний фосфорнокислий складний ефір, 2- (2-бутокси) етоксіетанол, тетрапірофосфат калію, субтілісон, кокамід діетаноламін, гліколева кислота, лауретсульфат натрію, ізопропіловий спирт, лаурилсульфат натрію, 2-метил-4ізотіазол-3ОН, нітротріацетат натрію , Хл 10020, амілаза, гідроксид калію, пробіотичні культури.

 

Чистильний засіб для очищення килимів, текстильних виробів Н10
Закрити

Чистильний засіб для очищення килимів, текстильних виробів Н10

CHRISAL, 100 мл

153,00 грн

Сучасні досягнення індустрії миючих засобів дозволяють робити процес прибирання приміщень максимально швидким та якісним. На допомогу людині приходять ензими і пробіотичні культури, що входять до складу розчину «Н10» торгової марки «Chrisal».

Склад: очищена вода, жірноспіртовой алкоксілатний фосфорнокислий складний ефір, 2- (2-бутокси) етоксіетанол, тетрапірофосфат калію, субтілісон, кокамід діетаноламін, гліколева кислота, лауретсульфат натрію, ізопропіловий спирт, лаурилсульфат натрію, 2-метил-4-ізотіазол-3- він, нітротріацетат натрію, барвник, амілаза, гідроксид калію, пробіотичні культури.

Чистильний засіб для прання у вигляді гелю Н5
Закрити

Чистильний засіб для прання у вигляді гелю Н5

CHRISAL, 250 мл

197,00 грн

Якщо ви шукаєте одно універсальний засіб для прання, що підходить для всіх речей, який ефективно видаляє забруднення без шкоди для тканини і здоров’я, то гель «Н5» бельгійської торгової марки «Chrisal» – саме те, що вам потрібно.

Склад: очищена вода, неионогенного ПАР 5 <15%, аніонні ПАР 5 <15%, фосфонати <5%, консерванти (2 бром-2-нітропропан-1,3 диол хлорметілізотіазолінон, метілізотіазолінон), ферменти, духи лімонен, ліналоол.

Чистильний засіб кислотної дії у вигляді гелю Н2
Закрити

Чистильний засіб кислотної дії у вигляді гелю Н2

CHRISAL, 100 мл

73,00 грн

Гель-концентрат «Н2» бельгійської торгової марки «Chrisal» – екологічно безпечний універсальний миючий засіб, який допомагає вирішити кілька важливих завдань прибирання приміщень.

Склад: очищена вода, с13-Оксоспірт поліглюколет (9ЕО), четвертинний кокоалкілмехіламін етоксілати метилхлорида, лимонна кислота, олеїнова кислота, ароматизатор, камедь ксантанова.

Чистильний засіб кислотної дії у вигляді розчину Н3
Закрити

Чистильний засіб кислотної дії у вигляді розчину Н3

CHRISAL, 100 мл

127,00 грн

Неорганічні забруднення санітарних приміщень і басейнів важко усуваються, і вимагають ручного чищення із застосуванням агресивної і небезпечною для людини побутової хімії. Розчин «Н3» заощадить ваш час і сили без шкоди для здоров’я.

Склад: очищена вода, сечовина, хлорне кислота, 2- (2-бутокси) етоксіетанол.

Проданий
Екологічний пральний порошок "Color"
Закрити

Екологічний пральний порошок “Color”

DeLaMark, 1 кг

165,00 грн

Мережа магазинів натуральної продукції «Еко-Лавка» пропонує купити пральний порошок «DeLaMark Color». Це безфосфатний пральний засіб, розроблений для глибокого прання предметів кольорового одягу та постільних речей. Органічна формула препарату складена на основі кальцинованої соди, рослинного мила та парфумерної композиції. Порошок відноситься до «зелених» еко-препаратів. Він не містить шкідливих для навколишнього середовища і здоров’я людини добавок – хімічно активних SLS- і SLES-компонентів, фосфатів і хлору.

Продукт містить: карбонат натрію, сіль поварена харчова, кисневий відбілювач, рослинне мило, комплексоутворювач, алкiлполiглюкозиди, етоксильований спирт, силікат натрію, гидрогенкарбонат натрію, кислота лимонна, активатор кисневого відбілювання, глюконат натрію, цитрат натрію, полікарбоксілат, парфумерна миюча композиція, інгібітор міграції барвників, оптичний відбілювач, рослинні ферменти.

Проданий
Засіб для миття туалету з ароматом лимона
Закрити

Засіб для миття туалету з ароматом лимона

DeLaMark, 1 л

145,00 грн

Засіб для туалету ТМ De La Mark – натуральний миючий препарат, призначений для санітарного догляду за раковинами, унітазами, зливними бачками, умивальниками, душовими піддонами. Засіб не містить хімічно активних компонентів. Він абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища і здоров’я людини.

Препарат містить молочну кислоту, поверхнево-активні речовини, органічний загусник і ароматичну лимонну композицію. Препарат ефективно очищає поверхню санітарно-технічного обладнання від сечового каменю, вапняних відкладень, патьоків бруду та іржі.

Проданий
Засіб для миття Підлоги с ароматом м'яти
Закрити

Засіб для миття Підлоги с ароматом м’яти

Dela Mark, 1 л

135,00 грн

Засіб для миття підлоги «De la Mark» відмінно справляється навіть із задавненої брудом і плямами. На відміну від багатьох звичайних засобів, цей продукт легко відмивається, залишаючи після себе тонкий і освіжаючий аромат м'яти. Засіб відрізняється економічністю, оскільки витрачається дуже повільно. Воно також не має токсичних речовин і абсолютно нешкідливо як для дорослих, так і для дітей. Для отримання ідеальної чистоти і блиску підлоги достатньо всього декілька крапель засобу «De la Mark».

Вся сировина для виробництва засобу для миття та очищення підлоги DeLaMark з ароматом м'яти проходить через суворий контроль. Компоненти в його складі оптимально підібрані для безпечного для людини і природи миття підлог:
Вода очищена Універсальний розчинник менше 70%
Аніонні ПАР Видалення забруднень від 5 до 10%
Неіоногенні ПАР Збільшення змочуваності, видалення жирових забруднень менше 5%
Комплексоутворювач Зв'язування солей жорсткості, запобігання утворенню білого нальоту і розводів менше 1%
Гліцерин Надання блиску від 1 до 5%
Парфумерна композиція Безпечний аромат від 0,1 до 1%
Консервант Захист засобу від мікроорганізмів менше 0,1%

Проданий
Засіб для миття посуду з ефірною олією римської ромашки
Закрити

Засіб для миття посуду з ефірною олією римської ромашки

Dela Mark, 500 л

72,00 грн

Бесфосватний екологічний засіб для миття посуду на основі ефірного масла римської ромашки. Засіб з низьким рівнем піноутворення. Захищає шкіру рук від пересихання, передчасного старіння, тріщин та почервоніння.

Підходить для миття дитячого посуду.

Має легкий приємний аромат.

Проданий
Засіб для миття посуду з ефірною олією троянди
Закрити

Засіб для миття посуду з ефірною олією троянди

Dela Mark, 500 мл

72,00 грн

Екологічний безфосфатний засіб для миття посуду зі зниженим піноутворенням. Ефірна олія троянди, що входить до складу засобу, дбайливо захистить шкіру рук від почервоніння та пересихання.

Засіб безпечний для миття дитячого посуду. Має дуже приємний аромат.

Склад: вода демінералізована (<80%), аніоноактивні ПАР (5-15%), амфотерні (<5%), неіногенні ПАР (<5%), сіль кухонна (<5%), гліцерин (<5%), комплексоутворювач (0,1-1%), алое вера екстракт (0,1-1%), алантоїн (0,1-1%), молочна кислота (0,1-1%), парфумована композиція (<0,15 %), консервант (<0,15%).

Проданий
Беcфосфатний пральний порошок «Royal Powder Universal» 1 кг.
Закрити

Беcфосфатний пральний порошок «Royal Powder Universal» 1 кг.

Dela Mark, 1 кг

145,00 грн

На сьогоднішній день, багато хто з нас користується різними засобами за доглядом оселі і речей. Прільний порошок – це незамінна річ у кожному будинку господині. Але не кожен замислювався, якої шкоди може завдати простий пральний порошок. Стандартний метод виготовлення якого, може сприяти розвитку алергічних реакцій організму людини. Напевно, багато хто з цим мав справу! Наш безфосфатний пральний порошок «Royal Powder Universal»,  є прекрасною альтернативою і є безпечним засобом, тому що він складається з натуральних компонентів.

Склад: Карбонат натрію (20-30%), кухонна сіль (15-30%), мило на основі натуральних компонентів (5-15%), силікат натрію (5-15%), бікарбонат натрію – сода харчова (5-15 %), комплексоутворювач (<5%), неіоногенні ПАР (<5%), антиресорбенти (<1%), лимонна кислота (<5%), ферменти (<0,1%), парфумерна композиція (<0,15%), оптичний відбілювач (<0,01%), кисневий відбілювач (5-15%).

Спосіб застосування: У призначений відділ для прального порошку, насипати певну кількість засобу (35-100 мл) в залежності від забруднення.