Показано 4 результати

Фільтри
Показати 24 36 48
Каре баранини
Закрити

Eat Eco, 1 кг

313,00 грн

Ми із задоволенням пропонуємо Вам купити найсвіжіше м'ясо баранини, а саме чудове каре баранини, яке ексклюзивно виготовлено на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка», та яке відрізняється особливим ніжним смаком і соковитістю, а також має неймовірну кількість способів для приготування. За допомогою цього м'яса Ви зможете приготувати неймовірно смачні і вишукані страви, які будуть гідні найурочистіших заходів, адже не дарма страви з каре баранини подаються практично у всіх ресторанах. Це ніжне натуральне м'ясо містить в своєму складі корисні і необхідні для організму та його нормального функціонування вітаміни і мінерали.

Грудина бараняча
Закрити

Eat Eco, 1 кг

145,00 грн

Якщо Ви любите чудовий плов або дивовижне і пікантне харчо, то ми рекомендуємо Вам купити баранину, а саме грудинку баранчика, яка ексклюзивно виготовлена на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка». Це чудове свіже та екологічно чисте м'ясо високої якості дозволить Вам приготувати чудові страви, які будуть відрізнятися неперевершеним смаком. Баранина відома своїми корисними для організму властивостями, а також наявністю в своєму складі безлічі необхідних вітамінів і мінералів. Порадуйте себе і своїх близьких неперевершеними стравами зі свіжої натуральної баранячої грудинки, і Вам точно захочеться добавки.

М’якоть бараняча
Закрити

Eat Eco, 1 кг

300,00 грн

Ми пропонуємо Вам купити баранину, яка ексклюзивно виготовлена на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка», а саме м'якоть баранчика, адже це дійсно справжній порятунок для жінок, чиї чоловіки так сильно люблять ситно і смачно поїсти, так як з цієї частини барана, можна приготувати по істину величезну кількість чудових страв. Також, варто відзначити, що м'ясо цієї тварини, є дуже корисним, адже в своєму складі воно містить велику кількість вітамінів і мінералів, необхідних для правильного функціонування нашого організму. Скуштуйте страви з м'якоті баранини, і Ви станете справжнім поціновувачем цього м'яса, а Ваші дружини, скажуть Вам тільки спасибі, за легкість приготування і смак страв з цього виду м'яса.

Проданий
Лопатка бараняча
Закрити

Eat Eco, 1 кг

30,00 грн

З радістю пропонуємо Вам купити баранину – лопатку баранчика, яка ексклюзивно виготовлена на замовлення мережі магазинів «Еко-Лавка», та яка заготовлюється з передньої ноги барана, та  відрізняється дієтичністю і легкою засвоюваністю, підходить для приготування величезної кількості страв і вважається однією з найуживаніших частин туші барана. Лопатка багата необхідними для організму білками і мінералами, а також містить у своєму складі корисні вітаміни, і мікро- і макроелементи. Бараняча лопатка проста в приготуванні і підходить ля багатьох страв. Спробуйте приготувати з цього чудового свіжого м'яса плов або шашлик, чи просто запекти його в духовці,  і Ви відкриєте для себе незабутні гастрономічні враження.