Арахісова паста хрустка

79,00 грн

Справжній горіх, 200 г

Арахісову пасту виробляють з «земляного горіха» – арахісу. Насправді, арахіс зовсім не є горіхом. Це однорічна рослина відноситься до сімейства бобових. Батьківщиною арахісу вважаються землі південно-американського континенту.
Арахісова паста багата ліпідами (це ненасичені, поліненасичені, мононенасичені жирні кислоти), взагалі не містить холестерол. Багатство вітамінів представлено вітамінами А, С, Е, D, вітамінами групи В. Вітаміни, які містить продукт, благотворно і комплексно впливають на весь організм. Наприклад, вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, ніацин, холін, пантотенова і фолієва кислоти) сприяють правильному розвитку й функціонуванню нервової системи і серцевого м’язу. Вітамін Е (альфа-токоферол), в поєднанні з жирними кислотами (в тому числі, Омега-3 і Омега-6), насичують і живлять всі клітини організму; а ось видимим результатом роботи комплексу цих вітамінів стають красива шкіра, міцні нігті й волосся.

Артикул: 0956 Категорія: Теги: ,
Опис

Арахісова паста вважається досить калорійним продуктом – 588 калорій міститься в 100 грамах. Однак, знаменита паста не тільки калорійністю, більш важливим є її склад. Арахісова паста багата ліпідами (це ненасичені, поліненасичені, мононенасичені жирні кислоти) і взагалі не містить холестерол. Багатство вітамінів представлено вітамінами А, С, Е, D, вітамінами групи В. При цьому, білків паста містить більше, ніж вуглеводів! Також, високий вміст заліза, кальцію, магнію, харчових волокон.

Арахісову пасту виробляють з «земляного горіху» – арахісу. Насправді, арахіс зовсім не є горіхом. Це однорічна рослина відноситься до сімейства бобових. Батьківщиною арахісу вважаються землі південно-американського континенту. Відомо, що ще стародавні інки використовували ці цінні плоди в своїй кухні, цінували й культивували цю рослину. Створення ж самої пасти з арахісу приписують доктору-дієтологу, який в кінці 19-го століття шукав альтернативу тваринним білкам (м’ясо, риба, яйця) і знайшов її в арахісі.

Вітаміни, які містить продукт, благотворно і комплексно впливають на весь організм. Наприклад, вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, ніацин, холін, пантотенова і фолієва кислоти) сприяють правильному розвитку й функціонуванню нервової системи і серцевого м’яза. Вітамін Е (альфа-токоферол) в поєднанні з жирними кислотами (в тому числі, Омега-3 і Омега-6) насичують і живлять всі клітини організму; а ось видимим результатом роботи комплексу цих вітамінів стають красива шкіра, міцні нігті й волосся. У 100 грамах пасти міститься близько 350 мг фосфору! А фосфор, в поєднанні з іншими мінералами (калій, натрій, селен) – вкрай важливий інгредієнт для побудови опорно-рухового апарату – кісткової, суглобово-сухожильной і м’язової тканин.

 

Додаткова інформація
Торгівельна марка

Страна производитель

Вес/Масса