Полисол с клюквой

87,00 грн

Полисол, 550 мл

Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов'язаних з підвищеним навантаженням на організм. Полісол — унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. Полісол складається з пророслих злаків. Як розмаїття смаків та варіацій вітамінного складу, полісол доповнюють ягодами, фруктами, іншими корисними інгредієнтами. Важливо відзначити, що полісол — передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів групи В. Отримані з полісолу вітаміни групи В допомагають сформувати нервову систему дитини і, при цьому, наповнити силою материнський організм.

Артикул: 6730 Категория: Метка:
Описание

Магазин «Еко-Лавка» знає, яку щосекундну працю проробляє жінка в процесі виношування, народження, вигодовування і виховання дитини. Ми прагнемо підтримати жінок і полегшити їхню працю, пропонуючи їм в одному магазині отримати повний комплекс здорових повноцінних продуктів харчування. Полісол — унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України.

Полісол складається з пророслих злаків. Як розмаїття смаків та варіацій вітамінного складу, полісол доповнюють ягодами, фруктами, іншими корисними інгредієнтами. Концентрація в полісолі корисних речовин допомагає природним чином підтримати жіночий організм в здоровому стані, щоб цим здоров’ям можна було поділитися з молодим життям, що зароджується.

На жаль, був період, коли про полісол і його корисні властивості було забуто, а виробництво припинилося. Зараз виробництво полісолу відновилося і цілюща сила пророслих злаків активно заявляє про себе. У магазині «Еко-Лавка» представлено кілька видів полісолу. Полісол з журавлиною — виключно природний, здоровий і натуральний продукт, виготовлений з органічної сировини. Пророслі зерна містять багатство вітамінів, мінеральних речовин, амінокислот. Важливо відзначити, що Полісол — передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів групи В. Саме В група грає ключову роль в правильній закладці, формуванні та зростанні органів і систем плоду. Отримані з полісолу вітаміни групи В допомагають сформувати нервову систему дитини і, при цьому, наповнити силою материнський організм.

Детали
Торговая марка

Страна-производитель

Вес/масса

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Полисол с клюквой”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Доставка

Доставка товаров

Заказ в понедельникДоставка на вторник
Заказ во вторникДоставка на среду
Заказ в средуДоставка на четверг
Заказ в четвергДоставка на пятницу
Заказ в пятницуДоставка на субботу
Заказ в субботуДоставка на понедельник
Заказ в воскресеньеДоставка на понедельник

Заказ нужно отправить до 14:00.

Нам важно привезти только свежие продукты и товары.

Оплата заказов

Минимальная сумма заказа составляет 500 грн.

Стоимость доставки - 100 грн (Киев и Вышгород)

Бесплатная доставка от 1500 грн (Киев и Вышгород)

Доставка в другие города осуществляется почтовой службой:

Новая Почта за счет получателя.

Доставка за город + 9 грн/км от КП.

Оплата заказов осуществляется наличными при доставке товара.

Обратите внимание, что точная сумма заказа будет известна перед осуществлением доставки, так как вес некоторых продуктов (например, мясо или овощи) заранее не известен и уточняется при фасовке.

Важно! Мы оставляем за собой право отменить некоторые позиции в заказе, в случае если товар будет неподобающего вида или качества. В этом случае наш менеджер обязательно свяжется с Вами и предложит замену.

По запросу возможна безналичная оплата заказа через инвойс системы Liqpay после подтверждения наличия и количества товара в заказе. Мы отправим счет и инструкции для оплаты на e-mail адрес, указанный в заказе.

61921fd3b6ccd7d3fb4d67918133d44a