Полисол с клюквой

79,00 грн

Полисол, 620 мл

Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов'язаних з підвищеним навантаженням на організм. Полісол — унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. Полісол складається з пророслих злаків. Як розмаїття смаків та варіацій вітамінного складу, полісол доповнюють ягодами, фруктами, іншими корисними інгредієнтами. Важливо відзначити, що полісол — передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів групи В. Отримані з полісолу вітаміни групи В допомагають сформувати нервову систему дитини і, при цьому, наповнити силою материнський організм.

Артикул: 2610 Категория: Метка:
Описание

Магазин «Еко-Лавка» знає, яку щосекундну працю проробляє жінка в процесі виношування, народження, вигодовування і виховання дитини. Ми прагнемо підтримати жінок і полегшити їхню працю, пропонуючи їм в одному магазині отримати повний комплекс здорових повноцінних продуктів харчування. Полісол — унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України.

Полісол складається з пророслих злаків. Як розмаїття смаків та варіацій вітамінного складу, полісол доповнюють ягодами, фруктами, іншими корисними інгредієнтами. Концентрація в полісолі корисних речовин допомагає природним чином підтримати жіночий організм в здоровому стані, щоб цим здоров’ям можна було поділитися з молодим життям, що зароджується.

На жаль, був період, коли про полісол і його корисні властивості було забуто, а виробництво припинилося. Зараз виробництво полісолу відновилося і цілюща сила пророслих злаків активно заявляє про себе. У магазині «Еко-Лавка» представлено кілька видів полісолу. Полісол з журавлиною — виключно природний, здоровий і натуральний продукт, виготовлений з органічної сировини. Пророслі зерна містять багатство вітамінів, мінеральних речовин, амінокислот. Важливо відзначити, що Полісол — передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів групи В. Саме В група грає ключову роль в правильній закладці, формуванні та зростанні органів і систем плоду. Отримані з полісолу вітаміни групи В допомагають сформувати нервову систему дитини і, при цьому, наповнити силою материнський організм.

Детали
Торговая марка

Полисол

Страна производитель

Украина

Вес/Масса

480 мл

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Полисол с клюквой”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *