Полісол з шипшиною

75,00 грн

Полисол, 620 мл

У магазині «Еко-Лавка» представлено кілька варіантів полісолу. Полісол з шипшиною — це гранично природний, здоровий і натуральний продукт, виготовлений з органічної сировини. Пророслі зерна в поєднанні з шипшиною містять подвійну силу вітамінів, мінеральних речовин, амінокислот. Полісол — передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів А, групи В, С, Е, РР. Полісол — унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов’язаних з підвищеним навантаженням на організм.

Артикул: 2611 Категория: Метка:
Описание

Полісол — унікальний вітамінний продукт, який ще в 80-ті роки минулого століття був розроблений Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. Концентрація в полісолі вітамінів і корисних речовин допомагає натуральним чином підтримати організм жінки в здоровому стані і передати частину цього здоров’я молодому життю, що зароджується. Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов’язаних з підвищеним навантаженням на організм. Полісол сприяє синтезу колагену, покращує обмін жирів, ефективно відновлює тканини і допомагає в регенерації клітин, підтримує серцевий м’яз.

У магазині «Еко-Лавка» представлено кілька варіантів полісолу.

Полісол з шипшиною — це гранично природний, здоровий і натуральний продукт, виготовлений з органічної сировини. Пророслі зерна в поєднанні з шипшиною містять подвійну силу вітамінів, мінеральних речовин, амінокислот. Полісол — передовий натуральний засіб для поповнення запасів вітамінів А, групи В, С, Е, РР. Вітаміни В-групи відіграють важливу роль в правильній закладці, формуванні та зростанні органів і систем плоду. Отримані з полісолу вітаміни групи В допомагають сформувати нервову систему дитини і при цьому не виснажити материнський організм.

Регулярне вживання полісолу під час вагітності та в період годування груддю допомагає матері уникнути анемії, депресивних станів і стресів, пов’язаних з підвищеним навантаженням на організм.

 

Детали
Торговая марка

Полисол

Страна производитель

Украина

Вес/Масса

480 мл

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Полісол з шипшиною”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *