Оливкова олія ELAINOS EXTRA VIRGIN

179,00 грн

ELAINOS, 250 мл

Оливкова олія ELAINOS EXTRA VIRGIN є дуже смачною. А що найголовніше, натуральним та корисним продуктом. Ця оливкова олія відрізняється високим вмістом вітамінів, мінералів, мікроелементів і інших біологічно-активних речовин. Вона має ніжний аромат свіжих оливок і зовсім не гірчить. Так як ця оливкова олія була отримана за допомогою віджиму механічним способом без додавання хімічних компонентів. Регулярне вживання оливкової олії поліпшить здоров'я всього організму. А також шкіри, нігтів і волосся. Наповнить вас енергією і життєвою силою!

«Еко Лавка» подбала про те, щоб ви користувалися і вживали тільки смачні і корисні продукти.

Артикул: 1929 Категория: Метка:
Описание

Напевно, не можна сказати точну дату виникнення оливкової олії в раціоні людей. Так само, як і не можна сказати, як давно воно знайшло таку популярність серед споживачів. Оливкова олія широко використовується в медицині та косметології. Але найбільшого вживання вона знайшла в кулінарії. Щоб ваші страви набули приємного тонкого аромату і смаку справжньої натуральної оливкової олії, потрібно дуже уважно ставиться до її вибору. Оливкова олія ELAINOS EXTRA VIRGIN є натуральним та високоякісним продуктом. А також дуже корисним. Дана оливкова олія відрізняється високим вмістом насичених жирів Омега-3 та Омега-6. Що дуже добре позначається на стані серцево-судинної системи. Також вживання оливкової олії запобігає закупорюванню судин та знижує ризик виникнення атеросклерозу.

Регулярне вживання оливкової олії сприяє зниженню рівня поганого холестерину в крові. Та очищенню організму від токсинів та інших шкідливих речовин. Вживання оливкової олії рекомендується людям хворим на цукровий діабет. Оливкова олія є абсолютно дієтичним продуктом, тому це незамінна частина вашого здорового щоденного харчування. Вживаючи продукти, приготовлені на оливковій олії ви завжди будете в гарному настрої, повні енергії та життєвих сил. А також здоровими і красивими.

«Еко Лавка» турбується про те, щоб ви могли користуватися лише натуральною та корисною продукцією.

Детали
Вес/Масса

250 мл, 500 мл, 750 мл

Отзывы (0)

Обзоры

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Оливкова олія ELAINOS EXTRA VIRGIN”

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *